Jednoduchá akce pro lepší vztah

My chlapi jsme praktický tvorové, chceme něco, co můžeme vzít a použít.
 
Tyhle jednoduchý praktiky mi osobně dávali chvíli zabrat, ale našel jsem si svůj způsob, jakým je vyjadřuju…nemusí to být žádné srdceryvné vzkazy.
 
Celé je to o tom, zpříjemnit někomu, třeba hned po ránu den tím, že mu pošleš milou zprávu. Kámošovi můžeš připomenout bláznivý zážitek, který si s ním měl minulý rok. Dceři můžeš potají strčit do penálu papírek s hezkým vzkazem, která jí překvapí.
 
Jsou to maličkosti, ale bytostně věřím, že když vysíláš do éteru něco takového, mnohem pravděpodobněji se ti to bude vracet. Všichni chceme občas cítit, že na nás někomu záleží, a pokud si hraješ na drsňáka, kterýmu „je to u prdele“, tak do té kategorie spadáš dvakrát tolik 😅
➡️Vděčný vzkaz
Každý den si vyber někoho s kým udržuješ nějaký vztah a pošli mu email, textovou nebo hlasovou zprávu, na kterou nebudeš čekat odpověď. Vyjádři mu, za co si ho vážíš, za co jsi mu vděčný nebo co na něm máš rád. Nemusí to být srdceryvný vzkaz, ale třeba připomenutí nějaké vzpomínky, kterou si s dotyčným zažil.
Může to být partnerka, kamarád, kolega, obchodní partner nebo děti.
➡️Dej kompliment
Pokud pro tebe na začátek bude návyk v podobě vděčného vzkazu příliš velkou výzvou, můžeš vyzkoušet tuto alternativu. Princip spočívá v tom, že dáš každý den někomu náhodně kompliment. Můžeš například vyjádřit obdiv kolegovi, jak mu to poslední dobou zvládá v práci. Manželce za to, že je hezky uklizeno nebo že jí to sluší.
 
Vyber si jeden z návyků a vyzkoušej ho praktikovat 14 dní v kuse.
 
Ucítíš rozdíl. Věř mi.

Líbíl se ti příspěvěk, budu vděčný za sdílení!

Facebook
LinkedIn

Uvažuješ o účasti v programu BEFIGHTER, ale rád by sis o tom nejdřív promluvil?

DALŠÍ ČLÁNKY

PRO zaneprázdněnÉ profesionálY

25 efektivních strategií

Jak jíst lépe na cestách

Zarezervuj si nezávazný vstupní rozhovor, kde probereme možnost tvého připojení do výzvy!

Odesláním kontaktu souhlasíte s podmínkami o ochraně osobních údajů

Napiš mi na sebe prosím kontakt