PRO CHLAPY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PŘEKONAT VÝMLUVY, DÁT DO POŘÁDKU TĚLO I HLAVU A PŘEVZÍT ZPÁTKY KONTROLU!

PŘIDEJ SE HNED!

UNIKÁTNÍ PROPOJENÍ FYZICKÉHO A MENTÁLNÍHO TRÉNINKU
RESTARTUJ TĚLO I HLAVU A DOSTAŇ SE ZPÁTKY DO SEDLA

TENHLE PROGRAM JE PRO TEBE, POKUD SE VÁLČÍŠ V JEDNÉ Z TĚCHTO KATEGORIÍ: 

AŤ JSI KDOKOLIV, AŤ JSI KDEKOLIV A COKOLI PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ, MĚL BYS VĚDĚT:

Tvůj život právě teď je jen výsledkem toho, jak jsi věci řešil doposud.

Nedefinuje tě to a není to konec.

Věci je totiž možné úplně otočit a začít se cítit úžasně uvnitř i navenek.

Vyžaduje to však, abys podnikl důležitou akci a byl si otevřený dělat věci trochu jinak.

Je čas vytrhnout trn z paty a začít žít opět naplno!

28 COMMITTED

VYSOKÁ ODPOVĚDNOST

Nejintenzivnější úroveň odpovědnosti
zajištěná pravidelnými kontrolami,
aby byla jistota, že uděláš to,
co jsI řekl že uděláš, bez výmluv.

ŠPIČKOVÉ VEDENÍ

Získáš ode mě ten nejlepší koučink uvnitř naší komunity a to na celou dobu trvání výzvy, aby ti nic nebránilo posunout se v oblaství tvého těla i hlavy na zcela novou úroveň.

NOVÁ ÚROVEŇ ENERGIE

Naučím tě svojí rutinu, která ti pomůže se nastartovat, dostat pod kontrolu své emoce a budit se s nadšením i hlubším pocitem smyslu každý den!

VÍTĚZNÉ PROSTŘEDÍ

V přátelské komunitě chlapů se stejným cílem, v pozitivním a navzájem se podporujícím prostředí je mnohem snaží nastavit do svého života vyšší standardy.

TAKHLE TO UDĚLÁME.

4 TÝDNY

5 MISÍ

[MISE 0.]
ZAHÁJENÍ

TĚLO

Na orientačním tréninku odstraníme jakoukoliv nejistotu, aby tvojí transformaci nestálo nic v cestě! Připravená vstupní pohybová diagnostika zajistí, aby pro tebe byl trénink maximálně bezpečný a efektivní.

První zkušenosti získáš během tréninkového semináře thajského boxu, kde si osvojíš základy a hned první den odejdeš se skvělými zážitky.

HLAVA

Předtím než začneš, odstraníme z tvojí hlavy příběh, který tě drží na místě a brání tvému pokroku.

Jakmile odstraníme první překážku, začneš budovat základy. Ukážu ti, jak vytvořit silnou páku, kterou potřebuješ a k tomu, abys udělal práci, potřebnou k dosažení této transformace.

[1.TÝDEN]
ZAMEŘENÍ POZORNOSTI

TĚLO

Jak bysme mohli udělat nějaký pokrok bez jasně definované startovní pozice na lékařsky certifikovaném analyzátoru tělesného složení InBody 370s?

Tento týden se připojíš do tréninkového programu, navážeš nová přátelství a možná i byznys kontakty. Po absolvování prvních silových tréninků a kondiční části thajského boxu si uvědomíš, že je to přesně to, co jsi hledal.

HLAVA

Úzkost nebo "nálada pod psa" je u mnoha chlapů převlečená nuda a holý fakt, že nemají co lepšího na starosti! Drsný, to takhle říct, ale je to tak..

V prvním týdnu ti podrobně ukážu, jak změnit svoje myšlení a minimalizovat špatnou náladu, a přejít z "tvůrce problémů" na "řešitele problémů". Naučíš se několik jednoduchých, ale silných strategií, které vytvářejí motivaci a nadšení kdykoliv budeš chtít.

[2.TÝDEN]
NOVÁ ÚROVEŇ ENERGIE

TĚLO

Naučím tě jak to udělat, abys začal spát jako miminko. Tvoje regenerace se zrychlí a raketově stoupne i tvoje odolnost vůči stresu.

HLAVA

Hladina energie je nejdůležitějším aktivem, které jako lidi máme!

Ve druhém týdnu se naučíš, jak každý den markantně zvýšit a udržet svojí chuť a energii do života, aby ses cítili sebevědomě, jistě a pozitivně, bez ohledu na okolnosti každodenního života.

[3.TÝDEN]
MOCNÝ SMYSL

TĚLO

Představím ti jednoduchou stravovací taktiku, která vyžaduje minimální úsilí a přinese ti maximální výsledky. Roztočíme tvůj metabolismus, stabilizujeme energii v pozdější částech dne a naučíš se hravě zdolávat chutě.

Začneš cítit nárůst tvé síly i kondice, v pase a na zadku naměříš první pokroky, klidně i o 1,5-2 cm méně . V hlavě si začneš uvědomovat, že si se měl přidat již dávno.

HLAVA

Když chlap postrádá smysl a elán, snadno se nechá ovlivnit svým okolím a jeho život zaplní aktivity, které mu v podstatě přináší pouze nespokojenost.

Ve třetím týdnu vytvoříš silnou a smysluplnou vizi, která ti v v těle rozžhaví oheň a zbaví tě rozptýlení, zbytečného stresu a nesmyslných problémů.

[4.TÝDEN]
BE FIGHTER

TĚLO

Návyk, který ti ukážu v poslední fázi je zbývající dílek do skládačky jídelníčku, který ti přinese výsledky v podobě té nejlepší kondice, zdraví i postavy.

V tělocvičně bych tě opět rád viděl třikrát. Uvidíš, že od prvního týdne jsi cítíš a vidíš , jaký jsi udělal pokrok. A to jsi teprve na začátku...

HLAVA

V posledním týdnu ti ukážu, jak vytvořit strukturovaný plán k dosažení jakéhokoliv výsledku, aniž bys pořád musel spoléhat na extrémní motivaci či sílu vůle.

Překonáš své omezující přesvědčení i způsob tvého dosavadního vnímání výzev, které před tebou stáli. S jednoduchým nástrojem, který ode mě získáš budeš moct úplně změnit své reakce na situace, které tě sráží na kolena.

VÝZVA, KTERÁ TĚ POSUNE.

BEFIGHTER 28 COMMITTED

Zahrnuje následující
21510
7690 Zaváděcí cena
 • 5x modul mentálního tréninku se špičkovými nástroji a strategiemi, které přenastaví tvojí hlavu i tělo a vylepší tvojí náladu (4690 Kč)
 • Orientační trénink, kde odhalíme tvé pohybové možnosti a přizpůsobíme trénink, aby pro tebe byl maximálně bezpečný a efektivní (690 Kč)
 • Analýza tělesného složení na InBody 370S, kde získáme jasné informace o složení tvého těla pro sledování pokroku (390 Kč)
 • Seminář Muay Thai, kde v tobě probudíme vášeň k bojovým sportům, aby si už nikdy nezažil, že se ti "nechce" cvičit (1690 Kč)
 • 4x strategická konzultace s koučem pro odstranění jakéhokoliv tření, aby si zažil ten nejlepší měsíc svého dosavadního života (2390 Kč)
 • 8x silový trénink v podporující, přátelské partě chlapů se zkušeným trenerém, aby ses cítil silnější než kdy předtím (6390 Kč)
 • 4x vzrušující trénink thajského boxu s profesionálním mistrem ČR (možné zvolit bezkontaktní formu) (3190 Kč)
 • Osobní plán boje v podobě vázané knihy, který se stane tvou osobní biblí (samostatně neprodejné)
 • Funkční tričko "COMMITTED" - pouze při úspěšném absolvování celé výzvy (890 Kč)
 • E-book s desítkami jednoduchých, zdravých receptů podle časové náročnosti (1290 Kč)
 • Plánovač jídel, nákupní seznam, recepty na jídla s minimem času, pravidly a triky pro stravování na cestách a další... (BONUS ZDARMA)
Moje nabídka

POUZE V TOMTO PROGRAMU!

OSOBNÍ PLÁN BOJE, který se stane tvojí biblí.

POSLECHNI SI PŘÍBĚHY BOJOVNÍKŮ...

ŘEKNU TI JEŠTĚ NĚCO...

Většina lidí , co by měla dělat, ale prostě to nedělá.


Věř mi, že tuhle stránku přečte hromada chlapů, kteří nikdy nepodniknou žádnou akci.


Přečtou to až sem nakonec a říkají si něco ve stylu "To vypadá celkem jednoduše, když si mi tady napsal postup, zvládnu cvičit i svépomocí ..."


Problém je v tom, že to neudělají. Je to jen příběh, který si vypráví pořád dokola a přesně proto pořád stojí na místě.


Nemají žádnou strategii ani plán, kterého by se drželi a místo toho prostě nechají každý den náhodě, tak jak přijde...


Nemají přístup k prvotřídním taktikám, návykům ani podpoře, místo toho jen brouzdají na Googlu a stahují si ZDARMA bezcenné informace...


Nedokážou se pořádně soustředit a nic nakonec nedokončí, protože jim chybí ten správný závazek...


Nemají žádnou seriózní formu odpovědnosti. Někoho, kdo by jim mohl říct: "Už jsi to udělal?" a "Proč ne?" když to neudělají.


A už vůbec se neobklopují lidmi s vyššími standardy, kteří je podrží, místo aby je shodili...


No, víte co? Je to v pořádku.


Je to jejich volba a na konci dne, nemůžete přece někoho nutit dělat něco, co nechce.


Všichni se rádi hájíme větami "No, ale já jsem jiný..." Pravda je, že nejsme.

PROBUĎ V SOBĚ BOJOVNÍKA.

Pokud jsi připravený zahodit svůj příběh, přehodnotit čemu věříš a konečně prorazit tu neviditelnou bariéru, které tě drží zpátky, pak...

Tě zvu, aby ses připojil ke mně a mojí komunitě úžasných, motivovaných chlapů, kteří jsou na stejné cestě následujících 28 dní.

Co drží zpátky tebe?

Jakub Krofta

Zakladatel programu BEFIGHTER
Bojovník a Moderní Chlap
12 let aktivní kariéra v bojových sportech
Profesionální Mistr ČR v K1

VÝSLEDKY? MLUVÍ SAMI ZA SEBE.

Neexistuje náhrada za tvrdou práci. Tenhle program funguje díky vysoké úrovni zodpovědnosti. Není žádná zázračná pilulka nebo "tajemství", co by vyřešilo tvoje problémy. Vše začíná - a končí - u TEBE.

Chlapi, kteří absolvovali BEFIGHTER, pocházejí z různých prostředí. Ale jedna věc, kterou mají všichni společnou je ochota vzdát se svých "příběhů", domněnek a zvyků, a zcela se oddat tomu, aby vylepšili sami sebe v KAŽDÉ oblasti svého života.

KDE A KDY TO DOKÁŽEŠ?

Program začíná zahajovací nedělí + 4 týdny mentálního a fyzického tréninku.

Aktuální přehled zahájení nalezneš v rezervačním formuláři na vstupní rozhovor.

Tréninkové lekce si rezervuješ z následujícího rozpisu.

Lekce trvá 60 minut, chodit lze až 4x týdně

Nejčastější dotazy​

Co se týče oblasti tvého TĚLA – účastnit se fyzického tréninku můžeš až 3x týdně. Co se týče oblasti tvé HLAVY – vyžadovat to bude pár minut každý den a 1x týdně se připojit na online konzultaci přes ZOOM. Termíny konzultací i lekcí v transformačním centru si rezervuješ podle svých potřeb dopředu. K dispozici jsou dopolední i odpolední varianty, kromě soboty jsou lekce každý den. 

V programu se staneš součástí malé party chlapů, které kromě potřeby změnit svůj životní styl, spojují i podobné zkušenosti. Jejich typický příběh vypadá tak, že v mládí byli ve formě, často i sportovali, pak ale přišly starosti spojené s prací a rodinou, kdy jim nezbýval čas sám pro sebe.

Kvůli stresu z pracovního vytížení, nedostatku pohybu a špatných stravovacích návyků se dříve nebo později dostavily nepříjemnosti jako nadváha či ztráta fyzické kondice, které stále více omezovaly jejich život.

Chlapi, kteří se hlásí do programu spojuje chuť zabojovat, aby získali své tělo zpátky a užívali si aktivního života až do vysokého věku.  Filozofie značky Befighter je jednoduchá – buď bojovník a nikdy se nevzdávej!

Jsem Jakub Krofta, zakladatel toho programu. Moje zkušenosti pochází z mojí 12 leté kariéry jako zápasníka v thajském boxu, K1 i profesionálním boxu. Dále mám 8 let zkušeností jako pohybový a výživový kouč. Poslední 4 roky vedu transformační program, kde chlapům předávám nástroje, které mi pomohli v životě získat životní formu, překonávat výzvy a najít v životě jasný směr.

Ne, nemusíš se bát. Fyzická část programu má speciální systém a strukturu, aby měl každý možnost přizpůsobit cvičení svým schopnostem. Fungujeme jako tým a máme v naší komunitě pravidla, zkušenější vždy pomůže začínajícímu. Jak bude tvoje kondice růst, budeš moct navyšovat intenzitu i objem, aby ses mohl stále zlepšovat. 

Ne. Tento program je závazek a musíš ho do svého harmonogramu zařadit jako prioritu. Termíny konzultací i lekcí v transformačním centru si rezervuješ podle svých potřeb dopředu. Když se včas omluvíš, vždy si můžeš termín přerezervovat v závislosti na aktuální obsazenosti. Náhrady jsou ale možné pouze po dobu trvání tvé výzvy.

Výzva “ BEFIGHTER COMMITTED 28″ představuje 28 dní poskytovaných služeb. Během tohoto měsíce ti předám nástroje a strategie, které jsou základ pro to, aby ses mohl připojit do mých pokročilejších programů, které navazují. Pokud budeš s úvodní výzvou spokojený, bude mi ctí tě přijmout do naší rodiny BEFIGHTER.

Zarezervuj si nezávazný vstupní rozhovor, kde probereme možnost tvého připojení do výzvy!

Odesláním kontaktu souhlasíte s podmínkami o ochraně osobních údajů

Napiš mi na sebe prosím kontakt