PRO CHLAPY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PŘEKONAT VÝMLUVY, DÁT DO POŘÁDKU TĚLO I HLAVU A PŘEVZÍT ZPÁTKY KONTROLU!

PŘIDEJ SE HNED!

UNIKÁTNÍ PROPOJENÍ FYZICKÉHO A MENTÁLNÍHO TRÉNINKU
RESTARTUJ TĚLO I HLAVU A DOSTAŇ SE ZPÁTKY DO SEDLA

TENHLE PROGRAM JE PRO TEBE, POKUD SE VÁLČÍŠ V JEDNÉ Z TĚCHTO KATEGORIÍ: 

AŤ JSI KDOKOLIV, AŤ JSI KDEKOLIV A COKOLI PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ, MĚL BYS VĚDĚT...

Tvůj život právě teď je jen výsledkem toho, jak jsi věci řešil doposud.

Nedefinuje tě to a není to konec.

Věci je totiž možné úplně otočit a začít se cítit úžasně uvnitř i navenek.

Vyžaduje to však, abys podnikl důležitou akci a byl si otevřený dělat věci trochu jinak.

Je čas vytrhnout trn z paty a začít žít opět naplno!

BEFIGHTER BUDE TVÁ NOVÁ CESTA

ŠPIČKOVÉ VEDENÍ

Vstoupíš do exkluzivní VIP skupiny pro členy, kde získáš plný přístup ke VŠEM tréninkům, a to na celou dobu trvání výzvy, aby ti nic nebránilo posunout se v oblasti tvého těla i hlavy na zcela novou úroveň.

NOVÁ ÚROVEŇ ENERGIE

Naučím tě svojí rutinu, která ti pomůže se nastartovat, dostat pod kontrolu své emoce a budit se s nadšením i hlubším pocitem smyslu každý den!

VÍTĚZNÉ PROSTŘEDÍ

Přidej se ke stejně smýšlejícím chlapům, v pozitivním a posilujícím prostředí, kde se všichni navzájem drží vyšších standardů.

TAKHLE TO UDĚLÁME.

4 TÝDNY

5 MISÍ

[MISE 0.]
POČÁTEK

Předtím než začneš, odstraníme z tvojí hlavy příběh, který tě drží na místě a brání tvému pokroku.

Jakmile odstraníme první překážku, začneš budovat základy. Ukážu ti, jak vytvořit silnou páku, kterou potřebuješ a k tomu, abys udělal práci, potřebnou k dosažení této transformace.

[1.TÝDEN]
ZAMEŘENÍ POZORNOSTI

Úzkost nebo "nálada pod psa" je u mnoha chlapů převlečená nuda a holý fakt, že nemají co lepšího na starosti! Drsný, to takhle říct, ale je to tak..

V prvním týdnu ti podrobně ukážu, jak změnit svoje myšlení a minimalizovat špatnou náladu, a přejít z "tvůrce problémů" na "řešitele problémů". Naučíš se několik jednoduchých, ale silných strategií, které vytvářejí motivaci a nadšení kdykoliv budeš chtít.

[2.TÝDEN]
NOVÁ ÚROVEŇ ENERGIE

Hladina energie je nejdůležitějším aktivem, které jako lidi máme!

Ve druhém týdnu se naučíš, jak každý den markantně zvýšit a udržet svojí chuť a energii do života, aby ses cítili sebevědomě, jistě a pozitivně, bez ohledu na okolnosti každodenního života.

[3.TÝDEN]
MOCNÝ SMYSL

Když chlap postrádá smysl a elán, snadno se nechá ovlivnit svým okolím a jeho život zaplní aktivity, které mu v podstatě přináší pouze nespokojenost.

Ve třetím týdnu vytvoříš silnou a smysluplnou vizi, která ti v v těle rozžhaví oheň a zbaví tě rozptýlení, zbytečného stresu a nesmyslných problémů.

[4.TÝDEN]
BE FIGHTER

V posledním týdnu ti ukážu, jak vytvořit strukturovaný plán k dosažení jakéhokoliv výsledku, aniž bys pořád musel spoléhat na extrémní motivaci či sílu vůle.

Překonáš své omezující přesvědčení i způsob tvého dosavadního vnímání výzev, které před tebou stáli. S jednoduchým nástrojem, který ode mě získáš budeš moct úplně změnit své reakce na situace, které tě sráží na kolena.

EXTRA BONUS

OSOBNÍ VAZBA "PLÁN BOJE" - samostatně NEPRODEJNÝ!

BOJOVNÍCI A REFERENCE

ŘEKNU TI JEŠTĚ NĚCO...

Většina lidí , co by měla dělat, ale prostě to nedělá.


Věř mi, že tuhle stránku přečte hromada chlapů, kteří nikdy nepodniknou žádnou akci.


Přečtou to až sem nakonec a říkají si něco ve stylu "To vypadá celkem jednoduše, když si mi tady napsal postup, zvládnu cvičit i svépomocí ..."


Problém je v tom, že to neudělají. Je to jen příběh, který si vypráví pořád dokola a přesně proto pořád stojí na místě.


Nemají žádnou strategii ani plán, kterého by se drželi a místo toho prostě nechají každý den náhodě, tak jak přijde...


Nemají přístup k prvotřídním taktikám, návykům ani podpoře, místo toho jen brouzdají na Googlu a stahují si ZDARMA bezcenné informace...


Nedokážou se pořádně soustředit a nic nakonec nedokončí, protože jim chybí ten správný závazek...


Nemají žádnou seriózní formu odpovědnosti. Někoho, kdo by jim mohl říct: "Už jsi to udělal?" a "Proč ne?" když to neudělají.


A už vůbec se neobklopují lidmi s vyššími standardy, kteří je podrží, místo aby je shodili...


No, víte co? Je to v pořádku.


Je to jejich volba a na konci dne, nemůžete přece někoho nutit dělat něco, co nechce.


Všichni se rádi hájíme větami "No, ale já jsem jiný..." Pravda je, že nejsme.

PROBUĎ V SOBĚ BOJOVNÍKA.

Pokud jsi připravený oprostit se od příběhů, které Tě drží při zemi, jsi ochoten přehodnotit čemu věříš a konečně prorazit tu neviditelnou bariéru, pak...

Tě zvu, aby ses připojil ke mně a mojí komunitě úžasných, motivovaných chlapů, kteří jsou na stejné cestě následujících 28 dní.

Co drží zpátky tebe?

Jakub Krofta

Zakladatel programu BEFIGHTER
Bojovník a Moderní Chlap
12 let aktivní kariéra v bojových sportech
Profesionální Mistr ČR v K1

VÝSLEDKY? MLUVÍ SAMI ZA SEBE.

Neexistuje náhrada za tvrdou práci. Tenhle program funguje díky vysoké úrovni zodpovědnosti. Není žádná zázračná pilulka nebo "tajemství", co by vyřešilo tvoje problémy. Vše začíná - a končí - u TEBE.

Chlapi, kteří absolvovali BEFIGHTER, pocházejí z různých prostředí. Ale jedna věc, kterou mají všichni společnou je ochota vzdát se svých "příběhů", domněnek a zvyků, a zcela se oddat tomu, aby vylepšili sami sebe v KAŽDÉ oblasti svého života.

VÝZVA, KTERÁ TĚ POSUNE.

Nejčastější dotazy​

Program je k dispozici párkrát do roka. Pokud čteš tyto řádky, znamená to, že je možné výzvu zahájit. 

Potom co od tebe obdržíme platbu, do 2 prac. dní ti odešleme plánovač. Jakmile budeš držet plánovač v ruce, klikneš na tlačítko, které budeš mít v informačním emailu a od nejbližší soboty započneš svojí VÝZVU!

Jednou týdně je potřeba si vyhradit hodinku času na přehrání video lekce se zadáním úkolů.

Následné úkoly ti potom zaberou maximálně pár minut denně. 

Krátká odpověď: Ne.

Dlouhá odpověď: BFC 28 je rychlý a intenzivní program, který je navržen tak, aby doručil výsledky za méně než měsíc. Z tohoto důvodu neexistuje možnost dlouhodobějších plateb. 
 
(Navíc je už takto cena nízko, když vezmeme v úvahu, že někteří chlapi platí za trénink a koučování v BeFighter i 12 tis/měs.)

Jsem Jakub Krofta, zakladatel toho programu. Moje zkušenosti pochází z mojí 12 leté kariéry jako zápasníka v thajském boxu, K1 i profesionálním boxu. Dále mám 8 let zkušeností jako pohybový a výživový kouč. Poslední 4 roky vedu transformační program, kde chlapům předávám nástroje, které mi pomohli v životě získat životní formu, překonávat výzvy a najít v životě jasný směr.

Potom co se zaregistruješ, obdržíš všechny důležité informace do e-mailové schránky. 

Během 28 denního kurzu NEBUDOU ŽÁDNÉ „živé“ hovory a ŽÁDNÉ „živé“ tréninky.

Doručení po celé ČR je ZDARMA a v ceně. Tvůj plánovač odešleme do 2 pracovních dnů, po obdržení platby,  jakmile ho budeš mít, vždy od neděle můžeš začít. 

Pokud uvedeš adresu doručení mimo ČR, vyrozumíme tě s náklady na dopravu, a pokud budeš souhlasit, odešleme plánovač klidně do zahraničí.

Napiš mi na sebe prosím kontakt