PRO CHLAPY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PŘEKONAT VÝMLUVY, DÁT DO POŘÁDKU TĚLO I HLAVU A PŘEVZÍT ZPÁTKY KONTROLU!

PŘIDEJ SE HNED!

JE ČAS ODEMKNOUT TVŮJ VNITŘNÍ POTENCIÁL,
RESETOVAT TĚLO I HLAVU A DOSTAT TĚ ZPÁTKY DO SEDLA!

TENHLE PROGRAM JE PRO TEBE, POKUD SE VÁLČÍŠ V JEDNÉ Z TĚCHTO KATEGORIÍ: 

AŤ JSI KDOKOLIV, AŤ JSI KDEKOLIV A COKOLI PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ, MĚL BYS VĚDĚT:

Tvůj život právě teď je jen výsledkem toho, jak jsi věci řešil doposud.

Nedefinuje TĚ to a není to konec.

Věci je totiž možné úplně otočit a začít se cítit úžasně uvnitř i navenek.

Vyžaduje to však, abys podnikl důležitou akci a byl si otevřený dělat věci trochu jinak.

Je čas vytrhnout trn z paty a začít žít opět naplno!

BEFIGHTER 28 COMMITTED

VYSOKÁ ODPOVĚDNOST

Nejintenzivnější úroveň odpovědnosti
zajištěná pravidelnými kontrolami,
aby byla jistota, že uděláš to,
co jsI řekl že uděláš, bez výmluv.

ŠPIČKOVÝ KOUČINK

Získáš ode mě ten nejlepší koučink uvnitř naší komunity a to na celou dobu trvání výzvy, aby ti nic nebránilo posunout se v oblaství tvého těla i hlavy na zcela novou úroveň.

NOVÁ ÚROVEŇ ENERGIE

Naučím tě svojí rutinu, která ti pomůže se nastartovat, dostat pod kontrolu své emoce a budit se s nadšením i hlubším pocitem smyslu každý den!

VÍTĚZNÉ PROSTŘEDÍ

V přátelské komunitě chlapů se stejným cílem, v pozitivním a navzájem se podporujícím prostředí je mnohem snaží nastavit do svého života vyšší standardy.

TAKHLE TO UDĚLÁME.

4 TÝDNY

5 MISÍ

[MISE 0.]
ZAHÁJENÍ

TĚLO

Absolvuješ orientační trénink, abys rozuměl principům v tréninkové části programu BEFIGHTER. Provedeme vstupní pohybovou diagnostiku, aby pro tebe byl trénink maximálně bezpečný a efektivní.

Zúčastníš se také tréninkového semináře thajského boxu, abys porozuměl základům tohoto sportu a mohl ses tak naplno připojit do tréninkového programu.

HLAVA

Předtím než začneš, odstraníš ze své hlavy příběh, který tě drží na místě. Zjistíš hlavní důvod, proč je pro tebe důležité udělat pokrok.

Jakmile si to vyjasníš, začneš budovat základy a ukážu ti, jak vytvořit silnou páku, kterou potřebuješ a k tomu, abys udělal práci, potřebnou k dosažení této transformace.

[1.TÝDEN]
ZAMEŘENÍ POZORNOSTI

TĚLO

Pozornost zaměříme i na tvoje tělo a palivo, které do něj v kládáš. Definujeme naší startovní pozici pomocí analyzátoru tělesného složení na InBody 370s.

Tento týden se připojíš do tréninkového programu, představím tě ostatním klukům v programu. Pokud se budeš cítit dobře, můžeš zvládnout první silové tréninky i kondiční část thajského boxu.

HLAVA

Úzkost je u mnoha chlapů převlečená nuda a holý fakt, že nemají co lepšího na starosti! Drsný, to takhle říct, ale je to tak..

V prvním týdnu ti podrobně ukážu, jak změnit svoje myšlení a minimalizovat špatnou náladu, a přejít z "tvůrce problémů" na "řešitele problémů". Naučíš se několik jednoduchých, ale silných strategií, které vytvářejí motivaci a nadšení kdykoliv budeš chtít.

[2.TÝDEN]
NOVÁ ÚROVEŇ ENERGIE

TĚLO

V tomto týdnu bude úkol v oblasti těla i hlavy dost souviset. Nechám tě trochu aklimatizovat. Zaměříme se na srovnání tvých biologických hodin, zlepšíme spánek a regeneraci.

HLAVA

Hladina energie je nejdůležitějším aktivem, které jako lidi máme!

Ve druhém týdnu se zaměříme na to, jak každý den markantně zvýšit a udržet svojí energii, aby ses cítili sebevědomě, jistě a pozitivně, bez ohledu na okolnosti každodenního života.

[3.TÝDEN]
MOCNÝ SMYSL

TĚLO

Naučím tě jednoduchou stravovací strategii, která vyžaduje minimální úsilí a přinese ti maximální výsledky. Roztočíme tvůj metabolismus, stabilizujeme energii v pozdější částech dne a naučíš se hravě zdolávat chutě.

Ve třetím týdnu bych tě rád viděl v plné síle na tréninku. Budeš se cítit mnohem lépe a tím pádem může růst i tvá tréninková snaha.

HLAVA

Když chlap postrádá smysl a elán, snadno se nechá ovlivnit svým okolím a jeho život je naplněn aktivitami, které mu v podstatě přináší pouze nespokojenost.

Ve třetím týdnu zjistíš, jak vytvořit silnou a smysluplnou vizi, která ti v v těle rozžhaví oheň a zbaví tě rozptýlení, zbytečného stresu a nesmyslných problémů.

[4.TÝDEN]
BEFIGHTER PRO ŽIVOT

TĚLO

Návyk, který ti ukážu v poslední fázi je zbývající dílek do skládačky jídelníčku, který ti přinese výsledky v podobě té nejlepší kondice, zdraví i postavy.

V tělocvičně bych tě opět rád viděl třikrát. Uvidíš, že od prvního týdne je citelný rozdíl i na tvé vytrvalosti a síle. A to jsi teprve na začátku...

HLAVA

V posledním týdnu navážeme na rozdělanou práci, ukážu ti jak vytvořit strukturovaný plán, který tě dovede k výsledkům, aniž bys pořád musel spoléhat na extrémní motivaci a vůli.

Překonáš své omezující přesvědčení i způsob tvého dosavadního vnímání výzev, které před tebou stáli. S jednoduchým nástrojem, který ode mě získáš budeš moct úplně změnit své reakce na situace, které tě sráží na kolena.

EXTRA BONUS

OSOBNÍ PLÁN BOJE, který se stane tvojí biblí.

TRIČKO "COMMITTED", které si nelze koupit. To není jen tak nějaké oblečení, ale symbol odhodlání pro ty, kteří dokončí výzvu.

POSLECHNI SI PŘÍBĚHY BOJOVNÍKŮ...

ŘEKNU TI JEŠTĚ NĚCO...

Většina lidí , co by měla dělat, ale prostě to nedělá.


Věř mi, že tuhle stránku přečte hromada chlapů, kteří nikdy nepodniknou žádnou akci.


Přečtou to až sem nakonec a říkají si něco ve stylu "To vypadá celkem jednoduše, když si mi tady napsal postup, zvládnu cvičit i svépomocí ..."


Problém je v tom, že to neudělají. Je to jen příběh, který si vypráví pořád dokola a přesně proto pořád stojí na místě.


Nemají žádnou strategii ani plán, kterého by se drželi a místo toho prostě nechají každý den náhodě, tak jak přijde...


Nemají přístup k prvotřídním taktikám, návykům ani podpoře, místo toho jen brouzdají na Googlu a stahují si ZDARMA bezcenné informace...


Nedokážou se pořádně soustředit a nic nakonec nedokončí, protože jim chybí ten správný závazek...


Nemají žádnou seriózní formu odpovědnosti. Někoho, kdo by jim mohl říct: "Už jsi to udělal?" a "Proč ne?" když to neudělají.


A už vůbec se neobklopují lidmi s vyššími standardy, kteří je podrží, místo aby je shodili...


No, víte co? Je to v pořádku.


Je to jejich volba a na konci dne, nemůžete přece někoho nutit dělat něco, co nechce.


Všichni se rádi hájíme větami "No, ale já jsem jiný..." Pravda je, že nejsme.

PROBUĎ V SOBĚ BOJOVNÍKA.

Pokud jsi připravený zahodit svůj příběh, přehodnotit čemu věříš a konečně prorazit tu neviditelnou bariéru, které tě drží zpátky, pak...

Tě zvu, aby ses připojil ke mně a mojí komunitě úžasných, motivovaných chlapů, kteří jsou na stejné cestě následujících 28 dní.

Co drží zpátky tebe?

Jakub Krofta

Zakladatel programu BEFIGHTER
Kouč a Bojovník.
12 let aktivní kariéra v bojových sportech
Profesionální Mistr ČR v K1

VÝSLEDKY? MLUVÍ SAMI ZA SEBE.

Neexistuje náhrada za tvrdou práci. Tenhle program funguje díky vysoké úrovni zodpovědnosti. Není žádná zázračná pilulka nebo "tajemství", co by vyřešilo tvoje problémy. Vše začíná - a končí - u TEBE.

Chlapi, kteří absolvovali BEFIGHTER, pocházejí z různých prostředí. Ale jedna věc, kterou mají všichni společnou je ochota vzdát se svých "příběhů", domněnek a zvyků, a zcela se oddat tomu, aby vylepšili sami sebe v KAŽDÉ oblasti svého života.

VÝZVA, KTERÁ TĚ POSUNE.

BEFIGHTER 28 COMMITTED

Zahrnuje následující
14690
7690 Zaváděcí cena
  • 5x jasná mise s praktickými nástroji a strategiemi, které přenastaví tvojí hlavu i tělo a vylepší tvojí náladu
  • Orientační trénink, kde odhalíme tvé pohybové možnosti a přizpůsobíme trénink, aby pro tebe byl maximálně bezpečný a efektivní
  • Analýza tělesného složení na InBody 370S, kde získáme jasné informace o složení tvého těla
  • Seminář Muay Thai, abys ses naučil perfektně základy tohoto úžasného sportu
  • 4x strategická online konzultace s koučem pro maximální podporu
  • 8x silový trénink v podporující, přátelské partě chlapů se zkušeným trenerém
  • 4x vzrušující trénink thajského boxu s profesionálním mistrem ČR (možné zvolit bezkontaktní formu)
  • Osobní plán boje v podobě vázané knihy, která ti zůstane navěky a jednou se budeš moct pochlubit svým dětem
  • Tričko "COMMITTED" - pouze při úspěšném absolvování celé výzvy
  • E-book s jednoduchými, zdravými recepty podle časové náročnosti a další hodnotné materiály
Moje nabídka

KDE A KDY TO DOKÁŽEŠ?

Nejčastější dotazy​

Co se týče oblasti tvého TĚLA – účastnit se fyzického tréninku můžeš až 3x týdně. Co se týče oblasti tvé HLAVY – vyžadovat to bude pár minut každý den a 1x týdně se připojit na online konzultaci přes ZOOM. Termíny konzultací i lekcí v transformačním centru si rezervuješ podle svých potřeb dopředu. K dispozici jsou dopolední i odpolední varianty, kromě soboty jsou lekce každý den. 

V programu se staneš součástí malé party chlapů, které kromě potřeby změnit svůj životní styl, spojují i podobné zkušenosti. Jejich typický příběh vypadá tak, že v mládí byli ve formě, často i sportovali, pak ale přišly starosti spojené s prací a rodinou, kdy jim nezbýval čas sám pro sebe.

Kvůli stresu z pracovního vytížení, nedostatku pohybu a špatných stravovacích návyků se dříve nebo později dostavily nepříjemnosti jako nadváha či ztráta fyzické kondice, které stále více omezovaly jejich život.

Chlapi, kteří se hlásí do programu spojuje chuť zabojovat, aby získali své tělo zpátky a užívali si aktivního života až do vysokého věku.  Filozofie značky Befighter je jednoduchá – buď bojovník a nikdy se nevzdávej!

Jsem Jakub Krofta, zakladatel toho programu. Moje zkušenosti pochází z mojí 12 leté kariéry jako zápasníka v thajském boxu, K1 i profesionálním boxu. Dále mám 8 let zkušeností jako pohybový a výživový kouč. Poslední 4 roky vedu transformační program, kde chlapům předávám nástroje, které mi pomohli v životě získat životní formu, překonávat výzvy a najít v životě jasný směr.

Ne, nemusíš se bát. Fyzická část programu má speciální systém a strukturu, aby měl každý možnost přizpůsobit cvičení svým schopnostem. Fungujeme jako tým a máme v naší komunitě pravidla, zkušenější vždy pomůže začínajícímu. Jak bude tvoje kondice růst, budeš moct navyšovat intenzitu i objem, aby ses mohl stále zlepšovat. 

Ne. Tento program je závazek a musíš ho do svého harmonogramu zařadit jako prioritu. Termíny konzultací i lekcí v transformačním centru si rezervuješ podle svých potřeb dopředu. Když se včas omluvíš, vždy si můžeš termín přerezervovat v závislosti na aktuální obsazenosti. Náhrady jsou ale možné pouze po dobu trvání tvé výzvy.

Výzva “ BEFIGHTER COMMITTED 28″ představuje 28 dní poskytovaných služeb. Během tohoto měsíce ti předám nástroje a strategie, které jsou základ pro to, aby ses mohl připojit do mých pokročilejších programů, které navazují. Pokud budeš s úvodní výzvou spokojený, bude mi ctí tě přijmout do naší rodiny BEFIGHTER.

Zarezervuj si nezávazný vstupní rozhovor, kde probereme možnost tvého připojení do výzvy!

Odesláním kontaktu souhlasíte s podmínkami o ochraně osobních údajů

Napiš mi na sebe prosím kontakt