Protože jsi se proklik na tuto stránku, předpokládám, že Tě zajímá účast v programu BEFIGHTER.

 

Akcelerátor je určený pro nové zájemce, kteří chtějí vyzkoušet skvělou atmosféru v BEFIGHTER a pocítit na sobě skutečné výsledky předtím, než se třeba rozhodnou, naplno přidat k naší pánské jízdě!

30 dní. Nezávazně. Garance vrácení peněz. Bez rizika.

30denní akcelerátor BEFIGHTER

Zahrnuje následující
12690
5690 Zaváděcí cena
  • Orientační trénink, kde odhalíme tvé pohybové možnosti a přizpůsobíme trénink, aby pro tebe byl maximálně bezpečný a efektivní
  • Tréninkový seminář základů thajského boxu, abys poznal a správně pochopil tento bojový sport
  • Měsíc osvědčeného tréninku v BEFIGHTER (4x lekce bojových sportů, 8x silový trénink)
  • Nutriční koučování, protože jíst lépe není tak těžké, když tě někdo vede v tom, co, proč a jak máš dělat
  • Analýza tělesného složení na InBody 370S, kde získáme jasné informace o složení tvého těla
Moje nabídka

30denní akcelerátor BEFIGHTER je bez RIZIKA

Poskytuji bezpodmínečnou garanci vrácení peněz během 30 dnů, což znamená, že pokud budeš mít pocit, že ti tento program nepřinesl hodnotu, stačí říct a vrátím ti částku do poslední koruny bez jakýchkoli otázek (každopádně bych byl rád, kdybys mi řekl co ti vadilo, abych to mohl zlepšit). Žádné ošemetné reklamační formuláře.

Chci aby jsi měl v programu tu nejlepší zkušenost a zažil jsi tu atmosféru na vlastní kůži před tím, než se rozhodneš jít do toho se mnou naplno. Naprosto jednoduché.

Možná si říkáš: "Nějak hodně muziky za takovou cenu, bude to mít kvalitu?"... Dobrá otázka!

Věřím, že pokud přijdeš, zažiješ a okusíš kouzlo programu na vlastní kůži, zamiluješ si to. Vím, že Ti dokážu poskytnout skvělý zážitek a přitom nastartovat dosahování tvých cílů v oblasti fitness, výkonnosti a výživy. Odměnou pro mě pak bude pozitivní reference tvým přátelům, kterým přetlumočíš svojí zkušenost a to, že se díky programu cítíš ve svém těle skvěle.

Vím, že v Hradci máš spoustu fitness možností. Tudíž je pro mě ctí, mít příležitost, získat si tvojí důvěru a rozvíjet tak svojí věc.

Ještě jedna věc… V programu je omezený počet míst, abych udržel jeho vysokou kvalitu. Takže pokud máš zájem se připojit, čas jednat je právě TEĎ.

Nejčastější dotazy​

V programu se staneš součástí malé party chlapů, které kromě potřeby změnit svůj životní styl, spojují i podobné zkušenosti. Jejich typický příběh vypadá tak, že v mládí byli ve formě, často i sportovali, pak ale přišly starosti spojené s prací a rodinou, kdy jim nezbýval čas sám pro sebe.

Kvůli stresu z pracovního vytížení, nedostatku pohybu a špatných stravovacích návyků se dříve nebo později dostavily nepříjemnosti jako nadváha či ztráta fyzické kondice, které stále více omezovaly jejich život.

Chlapi, kteří se hlásí do programu spojuje chuť zabojovat, aby získali své tělo zpátky a užívali si aktivního života až do vysokého věku.  Filozofie značky Befighter je jednoduchá – buď bojovník a nikdy se nevzdávej!

Jsem Jakub Krofta, zakladatel toho programu. Mám 8 let zkušeností jako trenér a výživový kouč. Sám si procházím tréninkovým procesem jako aktivní zápasník v thajském boxu, K1 i profesionálním boxu.

Ne, nemusíš se bát. Tréninkový program je nastavený tak, aby jsi měl možnost přizpůsobit cvičení svým schopnostem. Jak bude tvoje kondice růst, budeš mít možnost navyšovat intenzitu i objem, aby jsi se mohl stále zlepšovat.

Pokud chceš dosáhnout změny, musíš brát tréninkový program jako svojí prioritu a vyhradit si na něj pevné místo ve svém harmonogramu. Termíny lekcí znáš dopředu. Po dobu, kdy bude platné tvé členství lze potom zameškaný (řádně omluvený) trénink nahradit s jinou skupinou v závislosti na aktuální obsazenosti.

Základní délka „Akcelerátoru BEFIGHTER“ představuje 30 dní poskytovaných služeb. Mým cílem je, aby jsi v programu pokračoval i po uplynutí základní délky akcelerátoru a mohl tak neustále zlepšovat svoje tělo a užívat si nový životní styl. Není výjimkou, že si chlapi po absolvování základní délky rezervují své místo i na celý rok dopředu. Samozřejmě všechno je na tobě a můžeš dál pokračovat měsíční formou, jak ti to bude vyhovovat.

Vždy obdržíš doklad na „sportovní aktivity“. Cena je včetně DPH. Pokud máš tedy možnost program si můžeš uplatnit do nákladů firmy.